سازه فضایی در  یزد

کلان شهر یزد، یکی از شهر های صنعتی ایران است. شهری که روز به روز شاهد پیشرفت آن در زمینه ساخت و ساز  می باشیم. اخیرا نیز سازه فضایی و سازه فضاکار بیش از پیش در این شهر مورد توجه قرار گرفته است. سازه فضایی در یزد از جمله فعالیت های ما می باشد. کارخانه Space Frame با بیشترین سابقه در زمینه سازه فضایی و سازه فضاکار، در شهر یزد نیز دارای فعالیت های گسترده می باشد.

اگر سازه فضایی در یزد دارید، می توانید با ما تماس بگیرید.

سازه فضایی سایبان پرداخت عوارض

 

تاشه پردازی فرم های آزاد دو گنبدی

یک ابزار مناسب برای فرم دهی آسان سازه های فضاکار، استفاده از زبان برنامه نویسی فرمینه می باشد. در این زبان برنامه نویسی، می توان با استفاده از دستورات مختلف برنامه – نویسی و به کار گیری پارامترهای گوناگون به فرم های متنوعی دست یافت. برای ایجاد فرم های آزاد در فرمین، می توان از قابلیت های متنوع تابع نوانش استفاده نمود. ما از این قابلیت در سازه فضایی در یزد هم استفاده می کنیم.

سازه فضایی سقف استخر دانشگاه UCA

جا به جایی نوانش چیست؟

جا به جایی نوانش نوع خاصی از انتقال هندسی است که با اعمال جابه جایی یک و یا چندین قسمت بر روی فرم پایه، به فرم های جدیدی دست می یابد. فرم پایه به فرم اولیه ای گفته می شود که با اعمال تغییرات بر روی آن می توان فرم های دیگری را ایجاد نمود. اثرات این جابه جایی ممکن است به قسمت های معین محدود شود و یا فرم کلی را تحت تأثیر قرار دهد. همچنین جابه جایی در تابع نوانش می تواند به صورت تیز و یا به صورت تدریجی و ملایم باشد. سازه فضاکار فعالیت های متنوعی دارد.

در این روش، در نزدیکی بار بحرانی، تغییر شکل های در امتداد قائم سازه، قبل و بعد از کمانش سازه محاسبه می شوند و سپس تفاضل این دو مقدار، به عنوان فرم مد کمانش در نقطه بحرانی در نظر گرفته می شود و با در نظر گرفتن مقدار ناکاملی مناسب، فرم مورد نظر، به سازه اعمال می۔ شود (۳۰). نتایج اعمال این روش برای مدل سوم نشان میدهد که برای به دست آوردن مسیر تعادل ثانویه صحیح به مقدار ناکاملی 60/S نیاز هست.

سازه-فضایی

سازه فضایی در یزد و فعالیت های ما

همانطور که اشاره شد کارخانه space frame آماده همکاری با تمام شرکت ها و نهاد ها و حتی مردم عزیز برای ساخت و استفاده از سازه فضاکار در یزد می باشد. کافی است با ما در تماس باشید تا از مشاوره های ما بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *