سازه فضاکار تهران

قطعا شما هم قبول دارید که سازه فضایی و سازه فضاکار یکی از بهترین و به صرفه ترین سازه ها در کل جهان به شمار می آید. خصوصا در شهر تهران که ساخت و سازها ها روز به روز در حال افزایش است و استحکام نیز حرف اول را می زند. سازه فضایی در تهران یکی از اساسی ترین نیازهای ساخت و ساز می باشد.

کارخانه Space frame در زمینه سازه فضایی در تهران و سازه فضاکار در تهران فعالیت های گسترده ای دارد. ما در کلان شهرها و شهرهای بزرگ ایران دارای سابقه فعالیت در زمینه سازه فضایی داریم.

شما می توانید برای هر گونه فعالیتی در این زمینه با ما در تماس باشید.

سازه فضاکار باشگاه multiusos burgos

مزایای استفاده از سازه فضایی در تهران

امروزه شاهد این هستیم که از سازه فضایی در ساختمان های دولتی، اداره ها، سازمان ها ، مجتمع های تجاری و مسکونی و… استفاده فراوانی می شود. شهر تهران هم روز به روز در حال رشد و پیشرفت در زمینه معماری و عمرا می باشد. به راستی دلیل این همه محبوبیت چیست؟ بیایید نگاهی گذرا به مزایای سازه فضایی داشته باشیم.

 • زیبایی یکی از اساسی ترین مزایای سازه فضایی می باشد.
 • سبک بودن سازه
 • عبور راحت و آسان تاسیسات مختلف از داخل سازه فضاکار
 • بدون نیاز به جوشکاری و عدم نیاز به جوشکاری
 • سرعت بسیار بالا
 • امکان بسیار مفید باز و بسته کردن مجدد سازه
 • تولید قطعات مختلف در کارخانه
 • هزینه پایین
 • ضریب ایمنی بالای سازه فضاکار

قطعا شما هم با دیدن بیشتر سازه فضایی ها اولین چیزی که احساس می کنید زیبایی آن خواهد بود. نمایی بسیار جذاب به ساختمان ها می دهد. همین امر باعث شده است که استفاده از سازه فضایی در تهران روز به روز افزایش یابد.

نگاهی به سیستم های سازه فضایی

اجزا سازه فضاکار و سیستم های سازه یکی از بحث های مفید می باشد. سيستم های قطعه کوچک سازه فضایی سيستم های قطعه کوچک در روش اتصال متفاوت هستند. برای اعضای این سیستم ها بيشتر از لوله هایی با مقطع مربع و دایره ی توخالی و به دلیل عملکرد بهتر آنها در مقاومت در برابر نیروهای داخلی خرپاهای فضایی استفاده می شود.

(در حالت عادی، نیروی محوری خالص به صورت فشاری یا کششی به علاوہ کمی آثار خمشی ثانويه).

اعضای لولهای زیبایی اطاهرا هم دارند. سيستم های قطعه کوچک سازه فضایی این مسئله به ویژه زمانی که سازه فضایی بدون پوششی رها می شوند تا ديده شوند و کاربران ساختمان می تواند الگوی

هندسة منظم شبکه را تصديق کنند، برای معماران اهمیت بسیاری دارد.

تفاوت اصلی اعضای لولهای در سیستم های مختلف مربوط به جزییات اتصال انتهای آنها در گره هاست. در ابيشتر انواع انها قطعات اضافی زیادی برای اعضای لولهای وجود دارد. این قطعات اضافی به انتهای اعضای لولهای از پیش بريده شده جوش می شود.

سيستم های قطعه کوچک سازه فضایی در سیستم های دیگر در اغلب موارد انتهای خود لوله با پروفیل ساده یا چین دار اصلاح ميشود (به طور مثال تریودتیک – etic. این نمونه ها سیستمهای سبک وزنی از قبيل يوني استرات | مود اسين ( n UniStrut / MOduSpan ) هستند که از مقاطع ناودانی و به صورت برد شکل گرفته و خم شدهاند و برای تنظیم اتصالی خود در انتها، سوراخ های مهاری تعبیه شده ای دارند. تفاوت ظاهری سيستم های “قطعه کوچک ” در شكل گره ها و روش اتصال اعضا در گره ها می باشد. چنين تفاوتهای زیادی در سیستم اتصالات اعضا (برای مثال، گره های ” تویی”، گره های توخالی در مقاطع ورقها و…) نشان دهنده دشواری دستیابی به یک اتصال ساده و زیبا است .

سازه فضایی سایبان پرداخت عوارض

سیستم های قطعه کوچک سازه فضایی

ژوب گريتس از تی. يو دلف با مطالعه در مورد جزييات سيستم گرههای مختلف سيستم خریای فضایی “قطعه کوچک” که در این قسمت بيان شده، براساسی پیشنهاد S3 ارائه شده است ۳ بی گمان به زير تقسيمات بيشتری در گرهها نیاز دارد. این گرهها عبارتند از:

 • – گرههای کروی      الف: توير   ب: توخالی
 • – استوانه ای
 •  منشوری
 • ورقه ها
 • بدون گره

سازه فضاکار در تهران

قطعا مسائل مطرح شده بسیار تخصصی می باشند و هدف این است که نشان دهیم این بحث چقدر گسترده است. سازه فضاکار در  تهران و سازه فضایی در تهران قطعا یکی از اساسی ترین نیاز ها می باشد. کارخانه space frame آماده همکاری در زمینه سازه فضاکار در تهران می باشد.

شما می توانید ضمن تماس با ما، از مشاوره رایگان در این زمینه سازه فضاکار و انواع سازه فضا کار نیز بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *